Kategoria: Aktualności

Twoim sukcesem jest moralność firmy CZARMET – gratulacje dla Szanownych Kontrahentów

Wiedza to bogactwo. Można napisać, że złoto, a złotem wg  ubezpieczyciela transakcji Euler Hermes jest CZARMET , który nieprzerwanie od 25 lat zaopatruje w wyroby stalowe firmy wykonawcze, hurtownie i klientów detalicznych. Gwarantuje producentom stabilność i bezpieczeństwo działania.

Przyznanie w rygorystycznym „Programie Analiz Należności Euler Hermes” 97 punktów, kiedy polska średnia wynosi ich 58, jest prawdziwym wyróżnieniem, prawdziwą zasługą. Zasługą, ale nie grona, które owe punkty przyznaje, ale zasługą i owocem pracy rąk ludzkich.

    Dziękujemy wszystkim, którzy współpracują z nami od lat. Dzisiaj dziękujemy Państwu za dokonanie właściwego wyboru – wyboru partnera w biznesie, w którym dzisiaj nie jest łatwo…

                                                       Dzisiaj nie jest łatwo   

Dzisiaj nie jest łatwo prowadzić firmę, ale kiedy było? Trudne czasy niekończących się reform, potężne obciążenia podatkowe,  niestabilność spowodowana krzywym ustawodawstwem, a jego skutkiem gąszcz przepisów, w których musi miotać się przedsiębiorca, nabywca, obywatel. W tym chaosie funkcjonuje wiele firm MSP (małych i średnich przedsiębiorstw), które w znakomitej części wytwarzają produkt krajowy brutto (około 70 %) i dają zatrudnienie dla większości pracujących na terenie RP. I to Wy, Szanowni Państwo, jesteście dzisiaj  w gronie wyróżnionych. A dlaczego?

                                              „Z kim przestajesz, takim się stajesz”

Powyższe powiedzonko dzisiaj brzmi jak pochwała, bo nią w rzeczy samej jest. Pochwałą dla wszystkich tych, dzięki którym CZARMET  istnieje już 25 lat. To Państwo dzisiaj zostali wyróżnieni. Przestajemy z Wami, a z kim przestajesz… I dlatego warto być razem.

Masz pytania? Napisz: czarmet@czarmet.com.pl. Zadzwoń: +48 14 627 26 22, 664 224 208

Share this Post!