Kategoria: Aktualności

9 kwietnia dniem zwycięstwa firmy „Dol-ek”

  9 kwietnia 2016 roku odbyła się uroczysta gala firmy „Dol-ek” z Tarnowa. Choć mnie osobiście firma kojarzy się z fajnymi ludźmi, którzy ją współtworzą i ławkami, które ma w ofercie, to okazać się może, że każdy z „Dol-kiem” niezwiązany, może wręcz ocierać się o jego rozmaite produkty – choćby przechodząc ulicami Tarnowa i ulicami innych miast i miejscowości, ale o tym trochę niżej.

                  Czas na pracę, odpoczynek i zabawę

    Impreza rozpoczęła się od meczu między pracownikami firmy Dol-ek a młodzieżowymi zawodnikami Unii Tarnów, co „pod batutą” Marka Migduły zawody rozgrywali. Grad goli nie pozwolił ich sprawnie policzyć i wynik jest do dziś nieustalony. Jeśli jednak wyszłoby z tego liczenia, że Unia wygrała, to nie tylko młodością, ale także z pomocą aury. Lało, było mokro i ślisko, a każdy dobry kibic wie, że domeną drużyny „Dolka” jest gra techniczna:). Może o piłce tyle.

Tort, który widać na wyżej umieszczonym zdjęciu był symbolem 25 lat pracy właściciela Kazimierza Dolecińskiego i ludzi związanych poprzez nią z firmą. Zapach czekolady i bąbelków mieszał się z życzeniami i gratulacjami składanych od gości. Wśród nich pojawiło się dwóch reprezentantów firmy CZARMET  (na zdjęciu poniżej Krzysiek Czarniga z Kaziem Dolecińskim).


                                 O imprezie z przymrużeniem oka

Mecz, tort i gratulacje. Pyszny obiad, balety… I orkiestrowe dźwięki, które porwały gości do tańca aż do wczesnych godzin porannych. W międzyczasie loteria fantowa z główną nagrodą – sportowym samochodem z extra wyposażeniem (nie pamiętam, by ktoś go wygrał). Dla lubiących czary odbył się występ niezłej klasy magika. Dla tak jakby lubiących przysypiać i chwilę odpocząć było tak jakby lekko przydługawe, mocno kojące, a z lekkim artystycznym zabarwieniem przemówienie Kazia Dolecińskiego.

                                           Ukoić się z Dolkiem

I właśnie żeby dobrze ukoić się naprawdę, odpocząć w parku, na osiedlu, przed domem czy w ogrodzie, potrzebna jest jakaś ławka. By nam było przyjemnie odpoczywać w ładnym otoczeniu, to jakaś roślinność wokół nas też by się przydała. By nie naśmiecić – jakiś kosz. I by dziecko miało rozrywkę, to dla niego jakaś huśtawka.

Te i inne w swej ofercie posiada firma Dol-ek. I jako pewnik można uznać dobrą jakość dolkowego wyrobu tym bardziej, że stal do produkcji dostarcza firma CZARMET. Czekamy na „trzydziestkę”!

Ukoić się z DOL-KIEM można na stronie internetowej: www.dol-ek.pl.

 

Share this Post!